Warsztaty

Zielonolistne Warsztaty Roślinne

Czym są Zielonolistne Warsztaty?

Zielonolistne Warsztaty to spotkania indywidualne lub w kameralnym gronie, podczas których pokazujemy, jak stworzyć kokedamę lub Zielonolisnty Słój (las w słoiku). Równocześnie jako Uczestnik wykonujesz własną aranżację roślinną, by później cieszyła Twoje oczy i koiła zmysły w zaciszu Twojego domu. W tym czasie poznajesz również zasady właściwej pielęgnacji roślin w wybranej formie (kokedama lub Słój). Zielonolistne Warsztaty to przestrzeń, w której swobodnie możesz wymieniać się doświadczeniami na temat uprawy roślin z innymi Uczestnikami i rozwiewać własne wątpliwości. 

Zapraszamy na:

– Warsztaty rodzinne (rodzic z dzieckiem od 6 roku życia) – to doskonały sposób, by wspólnie przez aktywne działanie od samego początku wzbudzać w dziecku ciekawość poznawczą, zainteresowanie przyrodą i świadomość harmonijnego życia z Matką Naturą. Dla Ciebie jest to natomiast poznanie innej formy spędzania czasu z dzieckiem i odskocznia od codzienności.

– Warsztaty dla dorosłych – podaruj sobie chwilę wytchnienia i uspokój zmysły. Warsztaty pozwolą Ci stanąć oko w oko z naturą i będą zastrzykiem endorfin.

– Warsztaty dla firm – Integracja na Zielono! to propozycja skierowana do firm, które cenią społeczną odpowiedzialność biznesu i szukają niekonwencjonalnego sposobu integrowania pracowników. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegółową ofertę.

Dlaczego warto wziąć udział w Warsztatach?

Dzięki naszym warsztatom roślinnym zdobędziesz nową porcję wiedzy lub zwiększysz umiejętności pielęgnacji roślin i opiekowania się nimi. Poznasz nowe formy domowej uprawy kwiatów i będziesz mógł podzielić się własnym doświadczeniem w tym zakresie z innymi Uczestnikami. Podczas warsztatów pobudzisz swoją kreatywność i zwiększysz potencjał twórczy. To doskonała okazja, by przełamać myślowe schematy odnośnie hodowli roślin. Poprzez kontakt z roślinami w trakcie pracy zredukujesz poziom stresu, zadbasz o swoje oczy i pobudzisz pozostałe zmysły. 

Kto może uczestniczyć w Warsztatach?

Na warsztatach mile widziani są wszyscy, którzy chcą poznać nowe metody uprawy roślin lub chcą udoskonalić swoją technikę. Jeśli lubisz prace manualne i cenisz kreatywność, przyjdź do nas! Nie musisz być znawcą roślin. Oferta jest dostosowana do wszystkich poziomów wtajemniczenia w świat roślin.

Jaki jest czas trwania Warsztatów?

Warsztaty trwają od 1,5 godziny do 3 godzin. Zapewniamy przyjazną i nieśpieszną atmosferę.

Ile kosztują Warsztaty i materiały?

Cena Zielonolistnych Warsztatów uwzględnia wszystkie potrzebne materiały do wykonania roślinnej aranżacji. Koszt podajemy każdorazowo ogłaszając nabór na Warsztaty. W przypadku indywidualnych spotkań skontaktuj się z nami.  Po Warsztatach każdy uczestnik zabiera własną pracę.

Chcesz wiedzieć gdzie i kiedy odbędą się najbliższe Zielonolistne Warsztaty? Informacje zamieszczamy sukcesywnie przed danym spotkaniem. Odwiedzaj naszą stronę i fanpage na Facebook’u, by być na bieżąco!

Najbliższe warsztaty:

Kokedama – roślina w kuli mchu

Gdzie: 

Kiedy:  

Ilość miejsc: 

Koszt:  

Las w słoiku – Mix roślin

Gdzie: 

Kiedy: 

Ilość miejsc: 

Koszt: 

Wiszące kwietniki – makrama

Gdzie: 

Kiedy: 

Ilość miejsc:

Koszt:

0